Regio A kampioenschappen | Korte baan (25m) |
Emmen (NED) | 16- - 24-11-2019 |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
1500m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 800m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
vrije slag Estafette | vrije slag Estafette | ||||||||||
4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
4 x 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 4 x 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag Estafette | wisselslag Estafette | ||||||||||
4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
32. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 17:30 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
42. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:20 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
1 - zaterdag 16 november 2019 - 16-11-2019 - 14:30 | |||||||
1. | Dames | 4 x 200m vrije slag | series | 14:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
2. | Heren | 50m schoolslag | series | 14:40 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
3. | Dames | 50m vrije slag | series | 14:50 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
4. | Heren | 400m wisselslag | series | 15:00 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
5. | Dames | 200m schoolslag | series | 15:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 1 t/m 5 | |||||||
6. | Heren | 100m rugslag | series | 16:05 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
7. | Dames | 100m vlinderslag | series | 16:15 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
8. | Heren | 200m vrije slag | series | 16:20 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
9. | Dames | 400m vrije slag | series | 16:40 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
10. | Heren | 4 x 100m wisselslag | series | 17:10 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
11. | Dames | 4 x 100m vrije slag | series | 17:20 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 6 t/m 11 |
2 - zondag 17 november 2019 - 17-11-2019 - 11:30 | |||||||
12. | Heren | 4 x 200m vrije slag | series | 11:30 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
13. | Dames | 50m schoolslag | series | 11:40 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
14. | Heren | 50m vrije slag | series | 11:45 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
15. | Dames | 400m wisselslag | series | 11:55 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
16. | Heren | 200m schoolslag | series | 12:25 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 12 t/m 16 | |||||||
17. | Dames | 100m rugslag | series | 13:05 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
18. | Heren | 100m vlinderslag | series | 13:20 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
19. | Dames | 200m vrije slag | series | 13:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
20. | Heren | 400m vrije slag | series | 13:50 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
21. | Dames | 4 x 100m wisselslag | series | 14:20 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
22. | Heren | 4 x 100m vrije slag | series | 14:30 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 17 t/m 22 |
3 - zaterdag 23 november 2019 - 23-11-2019 - 14:30 | |||||||
23. | Dames | 800m vrije slag | series | 14:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
24. | Heren | 50m rugslag | series | 15:15 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
25. | Dames | 50m vlinderslag | series | 15:20 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
26. | Heren | 200m vlinderslag | series | 15:30 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
27. | Dames | 100m schoolslag | series | 15:40 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 23 t/m 26 | |||||||
28. | Heren | 100m vrije slag | series | 16:05 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
29. | Dames | 100m wisselslag | series | 16:20 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
30. | Heren | 200m wisselslag | series | 16:35 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
31. | Dames | 200m rugslag | series | 16:55 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 27, 28 en 29 | |||||||
32. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 17:30 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 30 t/m 32 |
4 - zondag 24 november 2019 - 24-11-2019 - 11:30 | |||||||
33. | Heren | 1500m vrije slag | series | 11:30 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
34. | Dames | 50m rugslag | series | 12:10 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
35. | Heren | 50m vlinderslag | series | 12:20 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
36. | Dames | 200m vlinderslag | series | 12:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
37. | Heren | 100m schoolslag | series | 12:35 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking prograam 33 t/m 36 | |||||||
38. | Dames | 100m vrije slag | series | 13:00 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
39. | Heren | 100m wisselslag | series | 13:15 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
40. | Dames | 200m wisselslag | series | 13:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
41. | Heren | 200m rugslag | series | 13:55 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking geklassificeerde zwemmers en programma 37 en 38 | |||||||
42. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:20 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
medaille uitreiking programma 39 t/m 42 |